SEO kampanyalariniz icin bizi arayın

Arama Motoru Optimizasyonu, SEO nedir?

SEO, Arama Motoru Optimizasyonu’nun İngilizce kısaltılmış karşılığıdır. Arama motoru optimizasyonu, bir web sitesinin arama motorları tarafından bulunabilmesini ve dolayısı ile o web sitesine olan ziyaretçi trafiğini arttırma işlemidir. Başarılı bir arama motoru optimizasyonu kampanyası site içi ve site dışı unsurları kapsar.

Site içi SEO (On-site SEO)

Site içi SEO uygulamaları, web sitesinin teknik olarak tasarlanmasından başlar. SEO uyumlu web sitesi oluşturma, yayınlanacak içeriklerin uygunluğunun yanında, özenle ve web sitesinin hedefine yönelik anahtar kelime seçimi site içi SEO çalışmalarının arasında gösterilebilir.

Site dışı SEO (Off-site SEO)

Site dışı SEO genellikle sizin içeriklerine benzer başka sitelerden, sizin içeriklerinize link oluşturulma calışmasıdır. Backlink olarak da adlandırılır. Dikkat edilmesi gereken nokta size link veren sitenin saygınlığıdır.

Bizi SEO kampanyalarınız için arayın

Kimler SEO kampanyası yapmalı

Kalıcı ziyaretçi sayısı ve uzun vadeli site saygınlığı kazanmak isteyenler SEO uygulaması yapmalı. Tek başına SEO uygulamaları arama motoru listelemelerinde kısa vadede üst sıralara çıkarmaz. Kısa vadede tanınırlık, ürün ve hizmet satışlarından kar beklenmesi durumunda SEO uygulamaları AdWords ve/veya Sosyal Medya pazarlaması ile desteklenmelidir.

DijitalYayincim olarak biz, sizin veya kurumunuzun ihtiyacına uygun kampanya modelini belirleyerek hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

İletİşİm

Adres:

 Merkez Mahallesi Çavuşbaşı Caddesi

Itri Sok. Özdoruk Konakları

Çekmeköy İstanbul

Tel: +90533 335 7545

Email: info@dijitalyayincim.com

Bİzİ Takİp Edİn

follow dijitalyayincim on linkedinfollow dijitalyayincim on facebookfollow dijitalyayincim on twitter     

Referanslarımız

Go to top