DijitalYayincim adwords kampanyaları

Dijitalyayincim ile Google AdWords Kampanyaları

Google AdWords, Google'ın yeni müşterilere ulaşmanıza ve işletmenizi büyütmenize olanak tanıyan İnternet reklamcılığı programıdır. AdWords'le reklamınızın görüntüleneceği yeri seçer, kendinize uygun bir bütçe belirler ve reklamınızın etkisini ölçersiniz. DijitalYayincim olarak reklamlarınızın, firma hedeflerinize en uygun şekilde yayınlanmasını sağlıyoruz

Google AdWords'le, işletmenizle alakalı kelime veya kelime öbekleri (anahtar kelimeler) ile arama yapan veya teması işletmenizle alakalı olan web sitelerine göz atan kullanıcılara ulaşabilirsiniz. Reklamınız Google'da ve Google'ın iş ortağı web sitelerinde görüntülenebilir. Tıklama başına maliyet (TBM) teklifi ile, yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıkladığında ücretlendirilirsiniz. 

adwords kampanya sonuclari olculebilirdir

Ölçülebilirdir

DijitalYayincim tarafından oluşturulan Google AdWords kampanyalarınızın geri dönüşümü ölçülebilirdir. Ziyaretçilerinizin hangi arama sonucunda sitenize geldiği ve bu ziyaretlerin hangilerinin satışa dönüştüğü detaylı olarak incelenebilir.

adwords uygulamaları gorseldir

Görseldir

Google ve iş ortaklarının sahip olduğu alanlarda görüntülü reklam verilebilir. Tanıtımını yapacağınız ürün ya da hizmetin videosu içeriğinize uygun olan alanlarda yayınlanır.

adwords kampanyaları hedefi bulur

Keskin Nişancıdır

Google AdWords ile yayınladığınız reklamlar, tam da sunduğunuz ürün veya hizmetler için İnternet'te arama yaptıkları anda kullanıcılara ulaşır. DijitalYayincim, Google AdWords reklamlarınızı hedeflenen kitleye, konuya, coğrafi bölgeye ve konuya uygun olarak planlayarak bütçenizi korur.