[pb_row ][pb_column span="span12"][pb_carousel align="center" dimension_width_unit="px" show_indicator="no" show_arrows="yes" automatic_cycling="yes" cycling_interval="5" pause_mouseover="yes" appearing_animation="0" ][pb_carousel_item image_file="/images/slideshow/seo/seo1.png" ][/pb_carousel_item][pb_carousel_item image_file="/images/slideshow/seo/seo2.jpg" ][/pb_carousel_item][pb_carousel_item image_file="/images/slideshow/seo/seo3.jpg" ][/pb_carousel_item][pb_carousel_item image_file="/images/slideshow/seo/seo4.png" ][/pb_carousel_item][pb_carousel_item image_file="/images/slideshow/seo/seo5.png" ][/pb_carousel_item][/pb_carousel][/pb_column][/pb_row]

organik seo nedir

Organik SEO Nedir?

 Organik SEO, canlı olarak büyüyen ve gelişen arama motoru optimizasyonunu anlatır. Yayınladığınız web siteleri arama motorları tarafından zaman içerisinde taranır ve çeşitli algoritmalar sayesinde listelenir. Organik SEO kampanyaları ile web sitenizin teknik içeriği bu algoritmalara göre düzenlenir ve arama motorları tarafından listeleme değerleri yükseltilir.

arama motoru optimizasyonu hizmetleri

Kimler Organik SEO Uygulaması Yapmalıdır?

İnsanları bir web sitesi oluşturmaya iten ana sebep bir fikrin, ürünün veya hizmetin tanıtılması ve paylaşılmasıdır. Fikrin, ürünün veya hizmetin kalıcı olmasını ve devamlı olarak arama motorlarında listelenmesini isteyenler Organik SEO uygulaması yapmalıdır. Arama motorları, pazarın da kızışması neticesinde kullanıcı deneyimlerine önem vermeye başladılar. Bu sebeple üst sıralarda listeledikleri sonuçların, kullanıcının tam istediği bilgi olmasını sağlamak adına algoritmalarını değiştirdiler ve kullanıcıyı yanıltabilecek veya listeleme sonuçlarını etkileyebilecek web sitelerini kara listeye almaya başladılar.

 

 organik seo hizmetleri

Biz Yaparız!

Oluşturduğunuz Web sitelerinizi, sürekli değişen arama motoru algoritmalarına uyumlu hale getiriyoruz. Web sitenizin yapısında herhangi bir yanlış manipülasyona gerek kalmadan Google aramalarında üst sıralara gelmesini biz sağlıyoruz.

Manipüle edilen web sayfaları kısa sürede aramalarda üst sıralara çıkmasına rağmen yine kısa sürede alt sıralara düşer ve arama motorları tarafından kara listeye alınır. Şirketinizin tanıtımı veya ürün ve hizmet satılması amacıyla yaptığınız yatırımlar da boşa gider.