Web Sitesi Tasarimi

 

Bir bilgiyi, ürünü veya hizmeti büyük kitlelere tanıtma ihtiyacı kişilerin ya da kurumların web sitesi oluşturmalarının ana sebebidir. 

DijitalYayincim web sitesi tasarımı aşamalarının ihtiyaç duyduğunuz adımlarında size profosyonel ve seçkin hizmet verir.

 web tasarım hizmetleri

Analiz

Sizin veya kurumunuzun ihtiyaçları özenle analiz edilerek, en uygun seçenekler karar vermeniz için sizlere sunulur

Yapının Belirlenmesi

Web sitesi ihtiyacınızın analizine göre size veya kurumunuza en uygun web sitesi yapısı, hosting modeli vs. belirlenir. DijitalYayincim tarafından hazırlanan web siteleriniz mobil cihaz uyumludur. Tablet ve mobil telefonlarda ekranlarınızda kaymalar olmaz.

Dizayn ve Geliştirme

Her biri konusunda uzman ekibimiz, logo tasarımından web sayfası tasarımına kadar her bir aşamayı titizlikle planlayarak web sayfalarınızın dizaynını ve programlamasını yapar.

İçerik Oluşturma

DijitalYayincim tarafından, Web sayfanızda yer almasını istediğiniz konular ile ilgili içeriklerin oluşturulması hizmeti de verilmektedir. Unutulmamalıdır ki en iyi içerik uzmanları tarafından yazılır.

Yazılım ve Test

Yazılımı yapılan web siteleriniz onayınıza sunulduktan sonra kullanıcı ve sistem testleri yapılır ve yayınlanmaya başlanır.

SEO ile Destekleme

Yayınlanan web siteleriniz, arama motorlarında üst sıralarda yer alması için SEO uygulamaları ile desteklenir.

Bakım ve Güncelleme

Yayınlanan web sitelerinizin teknik altyapısı, güvenlik ve sistem ihtiyaçları incelenerek bakımları yapılır. İçerik ve görsel güncellemeleri isteğinize göre yapılır.